fbpx

Hakkımızda

Luffy Home

Mobilya sektöründe 12 yıllık deneyimi ile hizmet veren Luffy Home; modern ve klasik tarzları bir araya getirdiği mobilya modellerini uygun fiyatlarla; kalite ve güvenilirlik esasları ile tüketicilerine sunuyor. 

Hem modern hem de klasik tarzı sevenlere hitap eden Luffy Home, birbirinden farklı modelleri, farklı renk ve kumaş seçenekleri ile mobilya sektörüne yön vermeye devam ediyor. Yemek odalarından yatak odalarına; tv ünitelerinden koltuk takımlarına; köşe takımlarından genç odalarına kadar geniş ürün yelpazesi ile hizmet veren Luffy, satış öncesi ve sonrası müşteri memnuniyetini ön planda tutan politikaları ile müşterisinin her zaman yanında olarak çözüm odaklı hizmet vermeye devam ediyor. 

Kaliteyi uygun fiyatlarla sunan Luffy Home, müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda kendini yeniliyor ve geliştirirken aynı zamanda mağaza sayısını da artırmayı hedefleyip ürün yelpazesini de tüketicilerin beklentilerini karşılayacak şekilde genişletmeye devam ediyor. Evinizi yenilemek, dekorasyonunuzu değiştirmek veya evinizi baştan aşağı dekore etmek için siz de 

Luffy Home mağazalarına uğrayabilir, kaliteyi evinize taşıyabilirsiniz.

LUFFY HOME İLE SEN DE KALİTEYİ EVİNDE YAŞA

2 Yıl Garanti

Luffy Home tarafından satışı yapılan tüm mobilyalar 2 yıl boyunca garanti kapsamındadır. Garanti süresi ürünlerin teslim tarihinden itibaren başlamaktadır.

Ücretsiz Kurulum

Firmamız gerek satış öncesi gerekse satış sonrasında müşterilerine  hizmette sınır tanımaksızın Türkiye'nin her yerinde ücretsiz kurulum hizmeti sunmaktadır.

Online Destek 24/7

Müşteri hizmetlerimizden almak istediğiniz destek talebinizi, bize iletebilirsiniz. 24 saat içerisinde talebinize dönüş yapılacaktır. 

MUTLU MÜŞTERİLER

Ürünlerinin kalitesi ve kumaş dokusu harika gerçekten. Fiyatının uygun olması da cabası kesinlikle tavsiye ediyorum.
Mehmet Çınar
Düğün öncesi yaklaşık 3 hafta siteleri alt üst ettim kesinlikle en uygun fiyatı Luffy Home'da buldum. Benimle ilgilenen Talha Bey'in ilgisi ve alakası neticesinde ürünlere karar kıldım. Kendisine çok teşekkür ediyorum.
Hikmet Uslu
0
+
MÜŞTERİ
0
+
MOBİLYA TAKIMI
0
Saat
ONLINE DESTEK
0
%
OLUMLU YORUM