fbpx

Hakkımızda

LUFFY HOME

Biz Kimiz?

Mobilya sektöründe 12 yıllık deneyimi ile hizmet veren Luffy Home; modern ve klasik tarzları bir araya getirdiği mobilya modellerini uygun fiyatlarla; kalite ve güvenilirlik esasları ile tüketicilerine sunuyor. 

Hem modern hem de klasik tarzı sevenlere hitap eden Luffy Home, birbirinden farklı modelleri, farklı renk ve kumaş seçenekleri ile mobilya sektörüne yön vermeye devam ediyor. Yemek odalarından yatak odalarına; tv ünitelerinden koltuk takımlarına; köşe takımlarından genç odalarına kadar geniş ürün yelpazesi ile hizmet veren Luffy, satış öncesi ve sonrası müşteri memnuniyetini ön planda tutan politikaları ile müşterisinin her zaman yanında olarak çözüm odaklı hizmet vermeye devam ediyor. 

Kaliteyi uygun fiyatlarla sunan Luffy Home, müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda kendini yeniliyor ve geliştirirken aynı zamanda mağaza sayısını da artırmayı hedefleyip ürün yelpazesini de tüketicilerin beklentilerini karşılayacak şekilde genişletmeye devam ediyor. Evinizi yenilemek, dekorasyonunuzu değiştirmek veya evinizi baştan aşağı dekore etmek için siz de 

Luffy Home mağazalarına uğrayabilir, kaliteyi evinize taşıyabilirsiniz.

0
0
0
0